סיור יום בווילנה

סויר יום בווילנה

125 יורו /אדם
3–5 קמ. 7–8 שעות 2-14

סיור יום בווילנה

אם הביקור בווילנה קצרה, אבל אתה עדיין להוט לגלות מקסימום על ההיסטוריה והמסורת של ליטא, התוכנית הזו מותאמת בדיוק בשבילך. סיור מודרך בן 8 שעות הוא האופציה המושלמת למי שמגיע לווילנה למטרות עסקיות אך מעוניין לשלב עבודה ופעילויות פנאי.

הסטוריה ומורשת יהודית

‏בסיור הזה אנו מתמקדים בהיסטוריה ליטאית ויהודית ומבקרים בהרבה מקומות רלוונטיים.

‏תחבורה

‏ ‏חצי יום נלך ברגל בירה תקעה ואחר כך נמשיך ברכב המתאים למספר האנשים בסיור.

‏תוכנית הטיול

התחילו את הסיור המודרך הזה מלב העיר – כיכר קתדרלת וילנה. למד כיצד נוסדה וילנה, מי היה הדוכס הגדול גדימינאס ומדוע לדימוי של זאב הברזל יש משמעות קודש עבור הליטאים. המשיכו לקמפוס האוניברסיטה דרך החלק העתיק ביותר של וילנה – רחוב Pilies – עם המונומנטים ההיסטוריים והאדריכליים שלו.

העיר העתיקה של וילנה, הנכללת ברשימת המורשת העולמית של אונסק"ו, היא המחשה חיה עד כמה העיר הזו הייתה רב-תרבותית מאז ימיה הראשונים: ראו את הרחובות הגרמניים, היהודים, הרוסים חולפים על פני ארמונות האצולה הליטאית והפולנית.

סיימו את חלק ראשון של הסיור בשער השחר המפורסם וגלו מדוע הוא השער היחיד מימי הביניים ששרד עד כה.

ביקור ב-Užupis – "הרפובליקה העצמאית" של האמנים המקומיים, לעיתים משווה לרובע מונמארטר של פריז או לכריסטיאניה של קופנהגן. שבו באחד מבתי הקפה הרבים הפרוזדוריים באזור כיכר המרכזית של Užupis ולמדו מדוע המלאך של Užupis – סמל לחופש אמנותי – נושף בקרן ובקע מביצה!

היום ממשיך בהסעה פרטית שתיקח אתכם מחוץ לווילנה לביקור בפארק הלאומי ההיסטורי טראקאי. הנוף של הפארק הזה משתרע על שטח של 8,200 דונם הכולל יותר מ-32 אגמים והוא אהוב על כל המקומיים בשל הטבע המדהים שלו והנופים המדהימים של טירת האי טראקאי.

‏מחירים של הטיול:

‏ ‏אנו מבינים כמה מחירים ‏ ‏שיכולים להשתנות בהתאם לבקשה ספציפית שלכם.

8 שעות
2 אנשים
€189/לאדם
  • ‏הדרכה מקצועית ליום
  • ‏רכב על פי התוכנית
8 שעות
4 אנשים
€110/לאדם
  • ‏הדרכה מקצועית ליום
  • ‏רכב על פי התוכנית
8 שעות
6 אנשים
€80/לאדם
  • ‏הדרכה מקצועית ליום
  • ‏רכב על פי התוכנית
Contact Form Demo

Related Tours

Comments are closed.